Σύνθετη Αναζήτηση
Εκτύπωση Ανακοίνωσης

Ανακοίνωση
 
Ανακοίνωση Εφορευτικής Επιτροπής Νο 2



ΣΥΛΛΟΓΟΣ
16-10-2009







Παρασκευή, 16 Σεπτεμβρίου 2009


ΚΕΝΤΡΙΚΗ
ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ


ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Νο. 2



Συνάδελφοι,

Σε συνέχεια της προηγούμενης ανακοίνωσής μας, σας κοινοποιούμε τους συνδυασμούς που συμμετέχουν στις εκλογές του Συλλόγου για Δ.Σ., Εξελεγκτική Επιτροπή, εκπροσώπους Ο.Α.Σ.Ε. & Ε.Κ.Α., εκπροσώπους των εργαζομένων στο Δ.Σ. της Εταιρίας και εκπροσώπους Περιφερειακών Συμβούλιων στα Υποκαταστήματα της Εταιρίας, καθώς επίσης και τα ονόματα των υποψηφίων τους ανά ψηφοδέλτιο:


ΔΑΚΕ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ
 
Διοικητικό Συμβούλιο

1
ΑΝΕΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
 
2
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
 
3
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 
4
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
 
5
ΓΑΛΗΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
 
6
ΓΙΓΚΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 
7
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
 
8
ΖΙΑΚΑ ΡΑΛΙΑ
 
9
ΙΑΤΡΕΛΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 
10
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΑΒΡΑΑΜ
 
11
ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
 
12
ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 
13
ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 
14
ΚΑΡΚΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
 
15
ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
 
16
ΚΑΤΣΙΜΑΡΗΣ ΝΕΣΤΩΡ
 
17
ΚΟΛΙΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 
18
ΚΟΝΙΣΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
 
19
ΚΟΝΤΟΣΩΡΟΣ ΝΙΚΟΣ
 
20
ΚΟΥΒΑΡΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 
21
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
 
22
ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
 
23
ΝΑΣΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
 
24
ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
 
25
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 
26
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
 
27
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑΝΟΣ
 
28
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
 
29
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
 
30
ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 
31
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 
32
ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ
 
33
ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΟΥ ΑΝΝΑ
 
34
ΤΑΝΤΣΗΣ ΜΑΚΗΣ
 
35
ΤΑΣΙΛΑΡΙΔΗ ΡΑΝΙΑ
 
36
ΤΣΕΛΕΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
 
37
ΦΙΝΟΚΑΛΙΩΤΗ - ΚΑΡΟΖΗ ΜΑΡΙΝΑ
 
38
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 
39
ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 



ΔΑΚΕ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ
 
Εξελεγκτική Επιτροπή


1
ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2
ΤΖΙΩΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ



ΔΑΚΕ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ
 
Ο.Α.Σ.Ε.


1
ΑΝΕΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
2
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
3
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
5
ΓΑΛΗΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
6
ΓΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ
7
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
8
ΓΙΓΚΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
10
ΖΙΑΚΑ ΡΑΛΙΑ
11
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΑΒΡΑΑΜ
12
ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
13
ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
14
ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
15
ΚΑΡΚΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
16
ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
17
ΚΑΤΣΙΜΑΡΗΣ ΝΕΣΤΩΡ
18
ΚΟΛΙΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
19
ΚΟΝΙΣΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
20
ΚΟΝΤΟΣΩΡΟΣ ΝΙΚΟΣ
21
ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
22
ΚΟΥΒΑΡΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
23
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
24
ΜΟΥΛΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
25
ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
26
ΝΑΣΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
27
ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
28
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
29
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
30
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑΝΟΣ
31
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
32
ΠΑΠΑΚΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
33
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
34
ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
35
ΣΒΕΡΩΝΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
36
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
37
ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ
38
ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΠΗ
39
ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΟΥ ΑΝΝΑ
40
ΤΑΝΤΣΗΣ ΜΑΚΗΣ
41
ΤΑΣΙΛΑΡΙΔΗ ΡΑΝΙΑ
42
ΤΖΙΩΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
43
ΤΟΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
44
ΤΣΕΛΕΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
45
ΦΙΝΟΚΑΛΙΩΤΗ - ΚΑΡΟΖΗ ΜΑΡΙΝΑ
46
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
47
ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ



ΔΑΚΕ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ
 
Ε.Κ.Α.


1
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
2
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3
ΓΑΛΗΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
4
ΓΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ
5
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
6
ΓΙΓΚΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7
ΖΙΑΚΑ ΡΑΛΙΑ
8
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΑΒΡΑΑΜ
9
ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
10
ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
11
ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
12
ΚΑΡΚΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13
ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
14
ΚΑΤΣΙΜΑΡΗΣ ΝΕΣΤΩΡ
15
ΚΟΛΙΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
16
ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17
ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
18
ΝΑΣΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
19
ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
20
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
21
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑΝΟΣ
22
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
23
ΠΑΠΑΚΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
24
ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
25
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
26
ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ
27
ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΠΗ
28
ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΟΥ ΑΝΝΑ
29
ΤΑΝΤΣΗΣ ΜΑΚΗΣ
30
ΤΑΣΙΛΑΡΙΔΗ ΡΑΝΙΑ
31
ΤΟΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
32
ΦΙΝΟΚΑΛΙΩΤΗ - ΚΑΡΟΖΗ ΜΑΡΙΝΑ
33
ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ



ΔΑΚΕ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ
 
Διοικητικό Συμβούλιο Εταιρείας


1
ΑΝΕΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
3
ΙΑΤΡΕΛΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
4
ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
5
ΚΟΝΤΟΣΩΡΟΣ ΝΙΚΟΣ
6
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7
ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
8
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
9
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
10
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑΝΟΣ
11
ΠΑΠΑΔΟΔΗΜΑΣ ΗΛΙΑΣ
12
ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
13
ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
14
ΤΣΕΛΕΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ





ΠΑΣΚΕ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ
 
Διοικητικό Συμβούλιο


1
ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
2
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4
ΒΑΛΑΒΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5
ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6
ΒΡΑΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)
7
ΔΗΜΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
8
ΚΑΒΑΡΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
9
ΚΑΜΠΑΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ
10
ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ - ΔΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ
11
ΚΕΛΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
12
ΚΙΟΥΡΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
13
ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
16
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
17
ΛΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18
ΜΑΝΤΖΑΦΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
19
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
20
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21
ΜΗΤΣΟΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)
22
ΜΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
23
ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24
ΝΤΑΒΙΓΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25
ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
26
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
27
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ)
28
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
29
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30
ΠΙΡΠΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
31
ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
32
ΣΥΓΚΡΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
33
ΤΑΡΤΑΜΠΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
34
ΤΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
35
ΤΣΙΓΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΠΕΠΗ)
36
ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΒΕΝΙΑ)
37
ΤΣΙΤΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)
38
ΧΑΝΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
39
ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ





ΠΑΣΚΕ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ
 
Εξελεγκτική Επιτροπή



1
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΠΑΤΡΟΥΛΑ
2
ΚΟΡΝΑΒΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΣΟΥΛΑ)
3
ΜΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
4
ΜΠΑΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
5
ΣΙΜΩΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
 



ΠΑΣΚΕ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ
 
Ο.Α.Σ.Ε.



1
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4
ΒΑΛΑΒΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5
ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6
ΒΡΑΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)
7
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ
8
ΔΗΜΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
9
ΚΑΒΑΡΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
10
ΚΑΡΑΤΣΟΛΑ ΑΡΕΤΗ
11
ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ - ΔΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ
12
ΚΕΛΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
13
ΚΙΟΥΡΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
14
ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
17
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
18
ΜΑΝΤΖΑΦΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
19
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
20
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21
ΜΗΤΣΟΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)
22
ΜΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
23
ΜΟΥΣΟΥΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ
24
ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ
25
ΝΑΣΟΥΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
27
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
28
ΝΤΑΒΙΓΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29
ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
30
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
31
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
32
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
33
ΠΑΤΣΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
34
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
35
ΠΙΡΠΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
36
ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
37
ΣΤΡΙΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
38
ΣΥΓΚΡΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
39
ΤΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
40
ΤΣΙΓΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΠΕΠΗ)
41
ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΒΕΝΙΑ)
42
ΤΣΙΤΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)
43
ΧΑΝΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
44
ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ



ΠΑΣΚΕ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ
 
Ε.Κ.Α.


1
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΠΑΤΡΟΥΛΑ
3
ΒΑΛΑΒΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4
ΚΑΡΑΤΣΟΛΑ ΑΡΕΤΗ
5
ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ - ΔΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ
6
ΚΕΛΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
7
ΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8
ΜΗΤΣΟΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)
9
ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ
10
ΝΑΣΟΥΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
12
ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
13
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
14
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
15
ΡΑΠΤΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ)
16
ΣΤΡΙΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17
ΣΥΓΚΡΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ













ΠΑΣΚΕ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ
 
Διοικητικό Συμβούλιο Εταιρείας



1
ΒΡΑΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)
2
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
4
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ)
5
ΤΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ





ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
 
Διοικητικό Συμβούλιο




1
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΣΣΥ
2
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
3
ΒΕΡΥΚΟΚΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4
ΓΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
5
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
6
ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
7
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ
8
ΚΑΝΑΤΣΟΥΛΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
9
ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ
10
ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
11
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
12
ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
13
ΚΑΤΙΜΕΡΤΖΗ ΟΛΓΑ
14
ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
15
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΑ
16
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΠΕΠΗ)
17
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
18
ΚΩΤΣΑΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
19
ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ ΚΑΙΤΗ
20
ΜΠΕΤΣΙΟΥ ΑΛΕΚΑ
21
ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
22
ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
23
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
24
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΓΔΑ
25
ΠΑΠΑΔΟΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
26
ΠΕΤΣΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
27
ΡΩΛΟΓΑ ΝΑΤΑΣΑ
28
ΣΑΛΤΑ ΕΥΑ
29
ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
30
ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
31
ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
32
ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
33
ΤΙΓΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
34
ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
35
ΤΟΡΕΓΑ ΕΛΕΝΗ
36
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
37
ΦΟΥΤΗ ΝΙΚΗ
38
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
39
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ



ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ


Εξελεγκτική Επιτροπή


1
ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2
ΓΟΥΒΑΛΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣ
3
ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΒΑΣΩ
4
ΚΡΙΚΙΔΟΥ ΝΟΝΗ
5
ΜΕΡΚΟΥ ΒΑΣΩ
6
ΜΗΤΣΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
7
ΠΟΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ  (ΜΑΡΙΛΕΝΑ)
8
ΠΡΟΒΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
9
ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ



ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
 
Ο.Α.Σ.Ε.



1
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΣΣΥ
2
ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
4
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
5
ΒΕΡΥΚΟΚΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΓΩΓΩ
7
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
8
ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΒΑΣΩ
9
ΔΑΤΣΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
10
ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
11
ΖΟΥΡΙΔΗ ΣΤΕΛΛΑ
12
ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
13
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ
14
ΚΑΝΑΤΣΟΥΛΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
15
ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ
16
ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
17
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
18
ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
19
ΚΑΤΙΜΕΡΤΖΗ ΌΛΓΑ
20
ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΝΙΚΗ
21
ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
22
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΑ
23
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΠΕΠΗ)
24
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
25
ΚΩΤΣΑΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
26
ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ ΚΑΙΤΗ
27
ΜΠΕΤΣΙΟΥ ΑΛΕΚΑ
28
ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
29
ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
30
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
31
ΠΑΝΙΤΣΑ ΒΙΚΥ
32
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΓΔΑ
33
ΠΑΠΑΔΟΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
34
ΠΕΤΣΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
35
ΠΟΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ)
36
ΡΩΛΟΓΑ ΝΑΤΑΣΑ
37
ΣΑΛΤΑ ΕΥΑ
38
ΣΑΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
39
ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
40
ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
41
ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
42
ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
43
ΤΙΓΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
44
ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
45
ΤΟΡΕΓΑ ΕΛΕΝΗ
46
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
47
ΦΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
48
ΦΟΥΤΗ ΝΙΚΗ
49
ΦΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
50
ΧΑΒΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
51
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
52
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ







ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
 
Ε.Κ.Α.


1
ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΙΤΣΑ
3
ΒΕΡΥΚΟΚΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΓΩΓΩ
5
ΔΑΤΣΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
6
ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
7
ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
8
ΚΑΝΑΤΣΟΥΛΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
9
ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
10
ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
11
ΚΑΤΙΜΕΡΤΖΗ ΌΛΓΑ
12
ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΝΙΚΗ
13
ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
14
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΉΡΑ
15
ΚΩΤΣΑΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
16
ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
17
ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
18
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
19
ΠΑΝΙΤΣΑ ΒΙΚΥ
20
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΓΔΑ
21
ΡΩΛΟΓΑ ΝΑΤΑΣΑ
22
ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
23
ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
24
ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
25
ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
26
ΦΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
27
ΦΟΥΤΗ ΝΙΚΗ
28
ΦΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
29
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
30
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ


ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

Διοικητικό Συμβούλιο Εταιρείας

1
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΣΣΥ
2
ΒΕΡΥΚΟΚΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3
ΚΩΤΣΑΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
4
ΠΕΤΣΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
5
ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
6
ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
7
ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
8
ΦΟΥΤΗ ΝΙΚΗ
9
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ



Συνάδελφοι,

Στις ίδιες ημερομηνίες θα διεξαχθούν και οι εκλογές εκπροσώπων στα Περιφερειακά Συμβούλια. Διευκρινίζουμε ότι ψηφοφόροι είναι μόνο οι συνάδελφοι που ανήκουν στα συγκεκριμένα περιφερειακά διαμερίσματα. Θα ακολουθήσει διευκρινιστική ανακοίνωση.


ΔΑΚΕ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ


ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

1
ΤΑΝΤΣΗΣ ΜΑΚΗΣ
2
ΤΟΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3
ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

1
ΓΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ
2
ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

1
ΚΑΤΣΙΜΑΡΗΣ ΝΕΣΤΩΡ
2
ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

1
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
2
ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3
ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΠΗ



ΠΑΣΚΕ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ

1
ΚΙΟΥΡΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
2
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ (ΕΜΗ)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

1
ΚΑΜΠΑΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ
2
ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ)



ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΣΙΜΗΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

1
ΤΣΙΤΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)
2
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΚΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

1
ΚΑΡΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2
ΛΑΛΙΩΤΗ ΑΝΤΙΟΠΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΡΗΤΗΣ-ΔΩΔΕΚΑΝΝΗΣΩΝ

1
ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2
ΠΙΡΠΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3
ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ



ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ


ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ

ΣΑΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΓΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

1
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
2
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΠΕΠΗ)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

1
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
2
ΠΟΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

1
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2
ΣΑΛΤΑ ΕΥΑ




ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

1
ΜΠΕΤΣΙΟΥ ΑΛΕΚΑ
2
ΤΟΡΕΓΑ ΕΛΕΝΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΡΗΤΗΣ-ΔΩΔΕΚΑΝΝΗΣΩΝ

1
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ
2
ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ ΚΑΙΤΗ



Συναδελφικά,

Η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΑΒΑΣΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΟΡΤΑΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ



 
 
... περισσότερες ανακοινώσεις >>